Kem Color
Kurumsal

Kurumsal

KEM COLOR

HAKKIMIZDA

1991 yılında Cengiz Kahraman ve Gianfranco Boggio öncülüğünde kurulan ve Tekstil Boya-Baskı-Apre ve Teknik Tekstil konularında her biri kendi alanında lider üreticilerinin temsilciliklerini yapan firmamız, 2003 yılında merkezi Torino da olan İtalyanın öncü boya ve kimyasal firmalarından Kem Color Spa ile Türkiye tekstil sektörüne hizmet vermek için Kem Color Türkiye kurulmuştur.

Tekstil Boya-Baskı-Apre ve Teknik Tekstil konularında her bir kendi alanında lider üreticilerin temsilciliklerini yapan firmamızın bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Kemcolor S.p.A.
Microban
Color Center S.A.
Massimo Guarducci
Novozymes
Bestzyme
Sun Chemical
Silkflex
Spot Tekstil A.Ş.

Image
KEM COLOR

Daha iyisi için çalışıyoruz

90’lı yılların başında kurulan firmamız da işlerimizi her zaman çevreyi korumak ve dünyanın doğal kaynaklarını bugün ve gelecek nesiller için korumak üzere yöneten müşterilerimiz için bilimin sağladığı sürdürülebilir çözümler buluyoruz. Temsilciliğini yaptığımız tüm firmalarda da bu değerlerimize ortak olan firmalarla çalışma özenini göstermekteyiz. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklardaki insanların sağlık ve güvenliğini korumaya kararlıyız.

Cengiz Kahraman
Genel Müdür
ÇEVREYE POLİTİKAMIZ

Çevreyi korumak
için çabalıyoruz.

Yaşadığımız çevrenin korunmasının ve iyileştirilmesinin, işimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilincinden hareketle ürünlerimizin ve girdilerimizin kalitesini, çevreye olan etkilerini en aza indirerek daha da artırmayı hedefliyoruz.