Kem Color
Basın Odası

Basın Odası

BİZDEN HABERLER

SilkFlex Malezya Türkiye ve Pakistan Distribütörü

Silkflex Polymers Sdn Bhd, dünyaya eşi benzeri olmayan çevre dostu kaplamalar geliştirmek ve üretmek için 20 yıl önce kuruldu. Teknoloji ve uygulama arasındaki boşluğu kapatmak için şirketimizin eninde sonunda tüm büyük endüstriler için su bazlı ve çevre dostu kaplamalar tasarlamasını, formüle etmesini ve üretmesini öngördük; Yağ bazlı teknolojilerin yerini almak ve onları iyileştirmek için yenilikçi ürünlerin geliştirildiği yer.

BİZDEN HABERLER

Color Center İspanya Türkiye ve Pakistan Distribütörü

Kem Color Türkiye, İspanya merkezli Color-Center, S.A ile Türkiye ve Pakistan pazarlarını kapsayan distribütörlük antlaşması yapmıştır.Color Center,1978 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan bu yana tekstil endüstrisi için boyarmadde ve yardımcı ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına yoğunlaşmıştır.

BİZDEN HABERLER

Bestzyme Çin Türkiye Distribütörü

Bestzyme Bio-Engineering Co., Ltd., Genscript Biotech'in bir yan kuruluşudur. Bestzyme, Genscript'in güçlü gen sentezi ve protein mühendisliği yeteneğinden yararlanarak, tutarlı, yüksek kaliteli ürünler ve sürekli yenilik için pazar taleplerini karşılamak üzere yeni enzim keşfi ve üretiminde uzman olacak şekilde büyümüştür.Bestzyme, dünya çapında farklı sektörlerdeki müşterilerimizi desteklemek için en yüksek kalitede ve yenilikçi ürünleri sağlamayı amaçlamaktadır.

BİZDEN HABERLER

Kem Color Türkiye’nin kuruluşu

Türkiye tekstil sektörüne daha kapsamlı hizmet verebilmek Kem Color A.Ş. kurulmuştur.

BİZDEN HABERLER

Massimo Guardici ile ticaretin başlaması

Üretimi Prato-İtalya da bulunan Massimo Guardici firması, İtalyan ve uluslararası tekstil ve moda markaları için özel tekstil kimyasalları üreticisidir.

BİZDEN HABERLER

Kem Color Italya ile ticaretin başlaması

Merkezi Torino da bulunan ve Avrupa’nın önde gelen tekstil boya üreticilerinden Kem Color ile 1992 yılında başlayan ticari ilişkimiz, 2003 yılına kadar büyüyerek devam etmiştir.